YouTube Go ile nasıl video indirilir? - Güncel Savaş Haritası ve Haberleri

Son Dakika

4 Şubat 2018 Pazar

YouTube Go ile nasıl video indirilir?

Türkiye'de kullanıma sunulan YouTube Go ile nasıl video indireceğinizi anlatıyoruz.


Google, internet bağlantısı kötü olan ülkeler için YouTube Go uygulamasını geçtiğimiz yıllarda kullanıma sunmuştu. Google, dün sürpriz bir şekilde YouTube Go'nun Türkiye'de de kullanıma sunacağını açıklamıştı.
YouTube'un Lite sürümü olarak nitelendirebileceğimiz YouTube Go, düşük donanımlı Android cihazlara yeniden hayat veriyor.
Ayrıca YouTube Go, çıkış fikri olan düşük internet hızına sahip ülkelerdeki kullanıcılara odaklanmak için video indirme özelliğini de sunuyor.
YouTube Go uygulamasında bir videoya tıkladığınızda video otomatik olarak açılmıyor. Uygulama size, videoyu şimdi mi izleyeceğinizi yoksa telefonunuza (SD kart) mı indireceğinizi soruyor.
Temel, standart ve yüksek kalite olmak üzere üç farklı indirme seçeneği sunan YouTube Go, videonun boyutlarını da sizlere gösteriyor. Bu üç seçenekten birini seçerek indir butonuna tıklayın.
YouTube Go üzerinden indirdiğiniz videolar, Android telefonunuzun SD kart bölümüne kaydediliyor. İnternet bağlantınız olmasa bile uygulamanın indirilenler bölümünden videolarınızı izleyebiliyorsunuz.

YouTube Go, youtube, youtube lite, youtube video indirme, youtube film indirme, youtube şarkı indirme, youtube klip indirme, youtube internetsiz kullanma

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder